LOGO-W~1

Zmiany w Galerii Karuzela

Nowy sklep oraz zmiany w Galerii Karuzela. Projekt „nowej odsłony” Karuzeli zostanie częściowo zrealizowany jeszcze w tym roku.

Grono najemców Centrum Handlowego Karuzela w Wodzisławiu Śląskim powiększy się o sklep Żabka, który charakteryzuje się szerokim wyborem dań gotowych, przekąsek i napojów na wynos, a który zastąpi Polo Market. Nowe Żabki to ładne, estetyczne wnętrza z nowoczesnym wyposażeniem i kącikiem gastronomicznym.

Ponadto salon CCC powiększony zostanie dwukrotnie, z obecnych 400 mkw wielkość sklepu zwiększy się do blisko 800 mkw oraz zmieni swój koncept. Otwarcie CCC zaplanowane jest na połowę grudnia, a nowy i powiększony salon zlokalizowany będzie w sąsiedztwie Empiku. Oprócz nowej odsłony salonu warto dodać, że stanie się on jednym z największych sklepów z butami i dodatkami w regionie śląskim.

Zmiany w Galerii Karuzela dotyczą także salonu Martes Sport, który pozostanie w obecnej lokalizacji, jednak ze znacznie poszerzoną ofertą i możliwością jeszcze lepszego wyeksponowania swoich produktów. Powierzchnia Martes Sport zwiększy się z 400 do 600 mkw.

Modernizacja istniejących salonów wynika z potrzeb najemców, którzy chcą w jak najlepszy sposób zaprezentować swoje produkty. Zmiany te są także podyktowane dążeniem do wyprzedzenia oczekiwań coraz bardziej wymagających klientów. Coraz większa grupa najemców decyduje się na dodatkową powierzchnię, a tym samym rozwój swojej działalności w regionie. To pokazuje jak ogromny potencjał dostrzegają znane marki w Galerii Karuzela. Jest to drobna zmiana przed planowaną na przyszły rok rozbudową Karuzeli o około 2.300 m kw.