LOGO-W~1

Karuzela obdarowała pierwszoklasistów

Zakręcona paka dla pierwszaka, to akcja zorganizowana przez Galerię Karuzela dla wszystkich milusińskich  rozpoczynających we wrześniu swoja przygodę z nauką.

 

Do wodzisławskich pierwszaków trafiły poligraficzne upominki. Wszystkie dzieci rozpoczynające naukę w pierwszych klasach zostały obdarowane drobnymi prezentami. Tym razem pierwszaki  wkraczające w szkolną rzeczywistość otrzymały dwustronne plan lekcji, zakładki do książki w formie linijki, odblaskowe przypinki oraz tablice motywacyjne. – To bardzo miły gest ze strony galerii, że pamięta o dzieciach, dla których w tym roku dzwonek zadzwonił po raz pierwszy –  podkreślali nauczyciele odbierając prezenty dla swoich podopiecznych.

Zestawy trafiły do wszystkich sekretariatów szkół podstawowych w mieście  – Myślimy, że każdy upominek, nawet ten najdrobniejszy, to miła niespodzianka dla dziecka, które w tym roku pierwszy raz przekroczyło próg szkoły – poinformował Paweł Jochemski, Dyrektor Operacyjny Karuzela Holding.  Jak zawsze zachęcam do odwiedzania naszej strony internetowej www.karuzelawodzislaw.pl oraz profilu na facebooku https://pl-pl.facebook.com/karuzelawodzislaw,gdzie na bieżąco informujemy o promocjach i wydarzeniach w naszej galerii – dodaje zarządzający galerią.