LOGO-W~1

Rewolucje w Karuzeli na Dzień Kobiet, zapraszamy 7 marca!

Dzień Kobiet jest dniem wyjątkowym, dlatego stworzymy z tej okazji specjalną strefę dla naszych Klientek. Już 7 marca w godzinach 14:00-19:00 w strefie urody będzie można poznać tajniki udanego makijażu, a także nowinki kosmetyczne i urodowe od konsultantek z firm Avon i Oriflame, które dodatkowo przygotowały wiele niespodzianek dla klientek.

Salon Fryzur Passion zadba o odpowiedni dobór fryzury, pomoże w doborze pasującego koloru czy całkowitej metamorfozy, a także zwykłego odświeżenia koloru. Rozwieje wątpliwości dotyczące pielęgnacji i aktualnej kondycji włosów.

O ciało i jego wygląd, a przede wszystkim o twarz zadba Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej Skin Experts, pomoże zdiagnozować problemy i znaleźć sposób na ich rozwiązanie. Salon specjalizuje się w indywidualnie dobieranych zabiegach kosmetycznych na twarz i ciało w zależności od kondycji skóry i jej potrzeb. Dodatkowo Gabinet przygotowuje własnoręcznie kremy i preparaty kosmetyczne dobrane indywidualnie do potrzeb.

7 marca (sobota) w godzinach 14:00-19:00 w Karuzeli w strefie URODY będą na Was czekać:

  • Stanowisko Oriflame – warsztaty dbania o cerę, informacje na temat nowinek kosmetycznych i porady;
  • Salon Fryzur Passion Michalina Grabiec – metamorfozy fryzjerskie, pomoc w doborze odpowiedniego koloru, poradnictwo w zakresie pielęgnacji włosów dostosowanej do ich kondycji i charakteru;
  • Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej Skin Experts – analiza kondycji skóry, porady w zakresie kosmetyki ciała i twarzy;
  • Oriflame –triki makijażowe i porady kosmetyczne.